Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zondag 29 mrt 2020
10:31 - uur
De Wâldenrit Drachten

maandag 27 apr 2020
18:01 - uur
Koningsdagrit Siegerswoude

dinsdag 12 mei 2020
19:01 - uur
2e Heidepuzzelrit Twijzelerheide

Uitslag ″Sluitingsrit” 5e clubrit

 13-12-2009 te Ureterp

Uitzetter: Jan van der Meer Controle: Sietse Haarsma

 

 

 

 

 A-klasse:

Pl.

Bestuurder

kaartlezer

strafpunten

1.

A.K. de Boer

L.J. Altena

73

2.

J. Luiten

W.D. Wisselink

76

3.

R. Plat

H.F. Wiersma

78

4.

H.J. Cortumme

A. Woudstra

119

5.

W. de Jong

S. Paulusma

122

6.

G. van Assen

L. Kolkman

123

7.

A. Boogert

Mw. T.H. Boogert

320

 

B-klasse:

Pl.

Bestuurder

kaartlezer

strafpunten

1.

W. Hartman

Mw. R. Hartman

207

2.

A. Blokker

A. Blokker

279

3.

D. Koomen

Mw. M. Koomen

280

4.

J. Talens

Mw. G. Talens

320

5.

G. Siemes

Mw. Siemes

350

 

C-klasse:

Pl.

Bestuurder

kaartlezer

strafpunten

1.

Mw. E. Tieman

M.J. Tieman

188

2.

R. Drenth

A. Raggers

221

3.

H. Drent

Mw. H. Drent

231

4.

Mw. A. Schuiling

A. Schuiling

167

5.

M.A. Veldhuis

H.G. Veldhuis

287

 

Puzzelklasse:

Pl.

Bestuurder

kaartlezer

strafpunten

1.

S.R. van Houten

A. Greven

190

2.

L. Siesling

A.B.G. de Vries

222

3.

P.F. Kamp

(solo)

418

Normal 0 21 false false false NL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

 

Uitslag ″Sluitingsrit” 5e clubrit

13-12-2009 te Ureterp

Uitzetter: Jan van der Meer Controle: Sietse Haarsma

 

 

A-klasse:

Pl.

Bestuurder

kaartlezer

strafpunten

1.

A.K. de Boer

L.J. Altena

73

2.

J. Luiten

W.D. Wisselink

76

3.

R. Plat

H.F. Wiersma

78

4.

H.J. Cortumme

A. Woudstra

119

5.

W. de Jong

L. Kolkman

122

6.

G. van Assen

L. Kolkman

123

7.

A. Boogert

Mw. T.H. Boogert

320

B-klasse:

Pl.

Bestuurder

kaartlezer

strafpunten

1.

W. Hartman

Mw. R. Hartman

207

2.

A. Blokker

A. Blokker

279

3.

D. Koomen

Mw. M. Koomen

280

4.

J. Talens

Mw. G. Talens

320

5.

G. Siemes

Mw. Siemes

350

 

C-klasse:

Pl.

Bestuurder

kaartlezer

strafpunten

1.

Mw. E. Tieman

M.J. Tieman

188

2.

R. Drenth

A. Ragers

221

3.

H. Drent

Mw. H. Drent

231

4.

Mw. A. Schuiling

A. Schuiling

167

5.

M.A. Veldhuis

H.G./ Veldhuis

287

 

Puzzelklasse:

Pl.

Bestuurder

kaartlezer

strafpunten

1.

S.R. van Houten

A. Greven

190

2.

L. Siesling

A.B.G. de Vries

222

3.

P.F. Kamp

(solo)

418