Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zaterdag 16 nov 2019
19:01 - uur
puzzelrit te LANGWEER

Uitslag feestrit (Puzzelrit) Harkema

30-5-2016 te Harkema

Uitzetter: W. de Jong

Controleur: S. Paulusma

 

 

 

 

 Puzzelklasse uit Harkema

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

1

J. Spinder

Gilda Spinder

Harkema

60

2

Siep Kooistra

Marijke Kooistra

Harkema

60

3

Hendrik Gjaltema

Fokke van Kammen

Harkema

150

4

W. Mozes

A. v.d. Weij

Harkema

180

5

H. Kooistra

M. Schippers

Harkema

200

6

Annette v.d. Heide

Martine v.d. Heide

Harkema

201

7

Gerke Kootstra

Alie Kootstra-Krist

Harkema

210

8

Geke v.d. Wal

Jolanda de Poel

Harkema

211

9

Aschwin Gerdez

Yvanka Gerdez

Harkema

212

10

A. v.d. Meulen

T. Pruim

Harkema

219

11

Jorrit v.d. Wey

Richard Algra

Harkema

240

12

Gea Hoeksma

Tina Weening

Harkema

243

12

M. v.d. Veen

A. Pruim

Harkema

243

14

Sonja Tabak

Hepie Tabak

Harkema

257

15

Johan Zandberg

Yolanda, Saskia, Mieke

Harkema

263

16

H. Ophuis

Lisanne

Harkema

264

17

Pieter Siegersma

Hilde Siegersma

Harkema

267

18

Carmen v.d. Veer

Janet Luchtenburg

Harkema

270

18

Jacob Rinsma

Henk Gjaltema

Harkema

270

20

Niels Hoeksma

Jille

Harkema

271

20

T. Veenstra

A. Jagersma

Harkema

271

22

Hennie Oost

Saskia Hoekstra

Harkema

272

23

Tineke Pera

Esther en Esther

Harkema

275

24

Martine de Wit

Nienke Mulder

Harkema

278

25

Sabina Hoekstra

Jellie Hoekstra

Harkema

283

26

F de Vries

Jeltsje Wiersma

Harkema

293

27

Wietske van Kammen

Klaske van Kammen

Harkema

300

27

Anite van Kammen

Klaziena

Harkema

300

29

Sjoerdsje Jeltema

Gea Jansma

Harkema

301

30

Petra Anna Storm

Ingeborg Bonnema

Harkema

305

31

Simeon Heijkoop

Anita Zijlstra

Harkema

306

32

Thea Groen

Gerda Heeringa

Harkema

307

33

Gerda Pander

Alice Pander

Harkema

311

34

Tsjirk Reitsma

Annerens Disco

Harkema

312

35

Fokko Spinder

Rienk Jan Couperus

Harkema

319

36

Arjan Zijlstra

Richard v.d. Donk

Harkema

320

37

Theo v.d. Meer

Janita v.d. Meer

Harkema

330

38

J. Veenstra

Aletta

Harkema

331

39

Y. Prins

S. Storm

Harkema

332

40

A. Kooistra

J. Schippers

Harkema

334

41

B. v.d. Wal

Esther v.d. Wal

Harkema

335

42

Tetsje Schuilenburg

T. Schuilenburg

Harkema

338

43

Tineke v.d. Veen

Dionne v.d. Veen

Harkema

339

44

Yvonne Jagersma

Cindy de Vries

Harkema

342

45

Albert Veenstra

Joeri Groenhof

Harkema

346

45

Saapke Hofstede

Bram

Harkema

346

47

Lisanne Postma

Kelly Heeringa

Harkema

347

48

Desley de Vries

Natasja Elzinga

Harkema

349

49

Alie Kooistra

Jantina Hamstra

Harkema

355

50

Annet Kootstra

Margriet  Kootstra

Harkema

361

51

Sjoukje Visser

Hinke de Graaf

Harkema

362

52

Martje v.d. Tuin

Alise

Harkema

363

53

Heleen van Houten

Hilde Elzinga

Harkema

367

54

Tjitske Hoekstra

Aafke Wijnsma

Harkema

371

55

Folkert Eilander

Geliene Woudwijk

Harkema

377

56

Marina Zandberg

Carla Woudstra

Harkema

390

57

Eelco Bosman

Anne Stienstra

Harkema

403

58

Fokke Hoekstra

Melissa Hoekstra

Harkema

410

59

S. de Bruin

Inez v.d. Akker

Harkema

419

59

Tjitske Veenstra

Tjitske Dijkstra

Harkema

419

61

J. Vietmeijer

A. Elzinga

Harkema

421

62

Geke Postma

Ronald Postma

Harkema

431

62

Klaas Schievink

Tjip Schievink

Harkema

431

64

Hendrina Borger

Baudie Velsen

Harkema

443

65

Tessa Pander

Linda Pander

Harkema

450

66

Taeke Spinder

Dirk Demmink

Harkema

493

67

Tineke Vietmeijer

Grietje Haisma

Harkema

517

68

Jan Tjerk v.d. Lei

Brechtsje

Harkema

GF

68

Sandra Zuiderveld

Martine Zuiderveld

Harkema

GF

 

 

Puzzelklasse niet uit Harkema

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

1

W. Hartman

R. Hartman

Oldeberkoop

60

2

P.J. Atsma

Thea, Gesse en Sije

Surhuisterveen

65

3

Henriette Talstra

Gerard Talstra

Buitenpost

90

3

J.T. Dekker

T. van Weening

Gorredijk

90

5

F. v.d. Wagen

Mw. v.d. Wagen

Moddergat

123

6

Oeds v.d. Meer

Ritske v.d. Meer

Drachten

150

7

B. Hoogsteen

Ynke Veenstra

Surhuizum

152

8

H. Pieters

Piet Pieters

Gorredijk

213

9

W. Meindertsma

C. Dijck

Kollum

214

10

Rein Wijnsma

Yke-Bert Wijnsma

Surhuizum

227

11

Frans v.d. Meulen

Sylvia v.d. Meulen

Surhuisterveen

285

12

Inez Scholten

Lidia Taekema

Leek

349

 

 Gezellig gereden maandagavond?

 

Voor informatie over andere ritten, kijk even verder op deze site.

Onze rittenkalender en

de uitslagen van andere ritten zijn hier ook op te zien!

 

Ook kunt u hier informatie vinden over onze droogritten.

 

Tot ziens bij een volgende rit.