Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zondag 06 okt 2019
13:30 - uur
Jan van der Meer- rit te LANGEDIJKE

zaterdag 16 nov 2019
19:01 - uur
puzzelrit te LANGWEER

EINDSTAND clubcompetitie 2007 (opgemaakt door H. Keuning)

 

-klasse:

Pl. Deelnemer:

25-03

Ocht.

25-03

Mid.

06-05

10-06

01-07

26-08

16-12

tot

1. S. Paulusma

50

50

48

49

50

(48)

(48)

247

2. L.J. Altena

47

48

 

50

48

 

47

240

3. J. Have

48

47

49

   

45

50

239

4. G. v. Assen

46

(43)

50

47

48

(46)

48

239

5. S. Haarsma

49

46

46

 

(45)

48

50

239

6. A. Woudstra

   

47

48

47

48

46

236

7. R. Plat

44

49

48

 

(44)

50

45

236

8. A. Boogert

(43)

44

48

48

46

47

(44)

233

9. W. de Jong

48

48

50

(48)

(48)

46

(48)

192

10. L. Kolkman

45

46

   

49

49

 

189

B-klasse:

Pl. Deelnemer:

25-03

Ocht.

25-03

Mid.

06-05

10-06

01-07

26-08

16-12

tot

1. W. Hartman

(48)

(48)

50

50

49

50

50

249

2. J. Talens

49

49

49

 

(48)

49

49

245

3. H.F. Wiersma

50

50

         

100

4. J. Huige

   

48

 

50

   

98

C-klasse:

Pl. Deelnemer:

25-03

Ocht.

25-03

Mid.

06-05

10-06

01-07

26-08

16-12

tot

1. R. Drenth

49

(44)

(48)

50

50

50

50

249

2. H. Broersma

50

(47)

50

49

49

48

(48)

246

3. H.H. Snippe

45

46

 

48

 

49

 

188

4. D. Koomen

48

49

       

49

146

5. G.H. Talstra

47

45

47

       

139

6. J. Veenstra

 

50

       

47

97

7. J. de Jager

   

49

   

47

 

96

8. H. Kremer

46

49

         

95

puzzelklasse:

Pl. Deelnemer:

25-03

 

06-05

10-06

01-07

26-08

16-12

tot

1. G.P. Oldenburger

50

 

(46)

50

48

(45)

48

196

2. S.J. v. Houten

49

 

49

48

 

(47)

49

195

3. H. Kremer

   

48

49

49

48

 

194

4. B. v.d. Meer

(46)

 

47

47

(47)

50

50

194

5. G. v.d. Iest

   

50

   

49

 

99

6. J. v. Gijssel

       

50

46

 

96

7. A.B.G. de Vries

   

45

 

46

   

91

8. S. v.d. Zwaag

48

           

48

9. S. de Jong

47

           

47

10. A.S. Flapper

   

44

       

44

  • Voor klassen A, B en C tellen de 5 beste resultaten, voor de Puzzelklasse de 4 beste resultaten.
  • Bij gelijk eindigen wordt gekeken naar de strafpunten, van de ritten die de deelnemers gelijk verreden hebben.
  • Onderstreepte/ cursief geplaatste punten zijn uitzetters/ controleurspunten.
  • Uitzetters/controleurs krijgen maximaal 2 maal punten voor hun uitgezette/ gecontroleerde rit.