Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zondag 06 okt 2019
13:30 - uur
Jan van der Meer- rit te LANGEDIJKE

zaterdag 16 nov 2019
19:01 - uur
puzzelrit te LANGWEER

Eindstand Clubcompetitie 2008

 

de bekers

 

 

 Voorzitter Wolter de Jong reikt de kampioensbekers uit aan:
- Kampioen Puzzelklasse: Henk Kremer met zijn vader Dhr. J. Kremer
- Kampioen C-klasse: Margriet en Dick Koomen
- Kampioen B-klasse: Wim Hartman en Renske Hartman
en zelf ontvangt hij, samen met Sander Paulusma de kampioensbeker van Arie Boogert

 

A-klasse:

 Pl. Deelnemer:

30-03 Ochtend

30-03 Middag

08-06

06-07

24-08

14-12

Totaal

  1. W. de Jong

48

50

(48)

49

(48)

50

197

  2. G. v. Assen

50

49

49

(48)

(48)

49

197

  3. L.J. Altena

47

45

 

50

49

 

191

  4. R. Plat

(45)

48

 

47

46

48

189

  5. S. Haarsma

(45)

46

 

45

50

48

189

  6. A. Boogert

48

48

 

46

(44)

47

189

  7. J. Have

49

47

  

45

45

186

  8. S. Paulusma

48

48

U

48

U

 

144

  9. A. Woudstra

  

50

 

47

46

143

10. A. Blokker

46

44

   

44

134

Gelijk verreden ritten W. de Jong en G. van Assen: 30/3 en 14/12,

waarbij W. de Jong totaal 478 strafpunten behaalde en G. van Assen 488

Gelijk verreden ritten R. Plat, S. Haarsma en A. Boogert: 6/7 en 24/8,

waarbij R. Plat totaal 632 strafpunten behaalde, S. Haarsma 689 en A. Boogert 770

B-klasse:

  Pl. Deelnemer:

30-03 Ochtend

30-03 Middag

08-06

06-07

24-08

14-12

Totaal

  1. W. Hartman

50

50

50

50

(50)

(50)

200

  2. J. Talens

49

 

 

 

 

 

  49

C-klasse:

 

  Pl. Deelnemer:

30-03 Ochtend

30-03 Middag

08-06

06-07

24-08

14-12

Totaal

  1. D. Koomen

50

50

50

(49)

 

50

200

  2. E. Tieman

(46)

49

 

48

50

49

196

  3. H. Broersma

49

48

49

 

49

 

195

  4. H.H. Snippe

47

(46)

47

50

48

(46)

192

  5. R. Drenth

48

47

48

 

(47)

48

191

  6. G. Oldrenburger

44

45

    

 89

  7. K. Lettinga

45

44

    

 89

  8. J. de Jager

   

47

 

47

 94

Puzzelklasse:

 

  Pl. Deelnemer:

30-03

08-06

06-07

24-08

14-12

Totaal

  1. H. Kremer

50

50

(49)

50

 

150

  2. S. v. Houten

49

  

49

50

148

  3. A.B.G. de Vries

48

48

50

  

146

  4. J. v. Gijssel

 

49

48

  

 97

  5. J. Kremer

   

48

 

 48

  6. B. v. Meer

47

    

 47



  • Voor klassen A-, B- en C-klasse tellen de 4 beste resultaten, voor de Puzzelklasse de 3 beste resultaten
  • Bij gelijk eindigen wordt gekeken naar de strafpunten, van de ritten die de deelnemers gelijk verreden hebben.
  • Als zowel de bestuurder als de kaartlezer lid zijn worden de punten toegekend aan de bestuurder.
  • Onderstreepte/cursief geplaatste punten zijn uitzetters/controleurspunten.
  • Uitzetters/contoleurs krijgen maximaal 2 maal punten voor hun uitgezette/gecontroleerde rit.