Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zondag 21 apr 2019
18:01 - uur
Kollumer Katdagenrit

zaterdag 27 apr 2019
14:01 - uur
Puzzelrit Doldersum april 19

zaterdag 27 apr 2019
18:31 - uur
Koningsdagrit Siegerswoude

zondag 28 apr 2019
13:01 - uur
Workum Bruistrit te Workum

Uitslag Jubileumrit

9-10-2016 te Drachten

Uitzetter: Wolter de Jong

Controleur: Arie Boogert

 

 

 

PUZZELKLASSE:

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

1

Meindert Brouwer

Reina Brouwer

Surhuizum

38

2

Erwin Schippers

Merel Oukes

Makkum

60

3

Esmee Bosch

Willem Bosch

Drachten

126

4

Wouter Meindertsma

Christiaan Dijck

Kollum

132

5

P. Miedema

D. Miedema

Franeker

137

6

K. Kuperus

W. Kuperus

Grijpskerk

140

7

Henk Wilmink

Sanna Rempt

De Hoeve

153

8

S. de Vlas

Natasja de Vlas

Harlingen

166

9

J. de Vries

A. Klijnsma

Wyckel

168

10

G. Buruma

T.Y. Buruma

Hurdegaryp

170

11

Martin de Jong

Sjoerdtje de Jong

Makkum

172

12

Nynke Salverda

Koos Salverda

Franeker

176

13

Henk Kremer

J. Kremer

Buitenpost

181

14

Aaltje van Wijk

Trientsje Jansma

Wijnjewoude

186

15

Piet Pieters

Nienke Pieters

Gorredijk

205

16

Tjeerd Bakx

Tjitske Bakx

Harkema

211

17

A. de Vries

G. Stuut

Marum

222

18

Hennie Feenstra

Sigrid Feenstra

Ureterp

227

19

P. Feenstra

 

Surhuisterveen

298

 

C-KLASSE:

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

1

Els Tieman

Rinus Tieman

Zwolle

100

2

Gerard Talstra

Jelle Talstra

Beetsterzwaag

155

3

Tabe Weening

Hetty Weening-Storm

Surhuisterveen

185

4

J. Veenstra

Mevr. Veenstra

De Wilp

211

5

Henk Schopping

Clasien Schopping

Huizen

247

 

B-KLASSE:

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

1

Piet Dubbeldam

Hans Keuning

Rotterdam

92

2

Bertus v.d. Horst

Henny v.d. Horst

Harderwijk

110

3

Gerrit Schrijver

L. van Balen

Alkmaar

178

4

Adri Blokker

Magriet Koomen

Schagerbrug

201

 

A-KLASSE:

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

1

Sander Paulusma

Anneke van Dellen

Giekerk

123

2

Gerrit van Assen

Bertus Kolkman

Zwolle

138

3

Harm Cortumme

Erik Kleinreesink

Toldijk

148

4

Roelof Plat

Hans Wiersma

Scheemda

160