Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Uitslag feestrit Buitenpost

5-8-2013 te Buitenpost

Uitzetter: Wolter de Jong
Controleur: Bettie de Jong

 

 

 

 

 Puzzelklasse (uit Buitenpost)

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

 1

Renny de Vries

Annet v.d. Wal

Buitenpost

149

 2

H. Sibma

Kempenaar

Buitenpost

172

 3

F. Tol

G. Corperaal

Buitenpost

175

 4

Bert Kiewiet

Harry Kiewiet

Buitenpost

177

 5

Henny

Fokje en Anneke

Buitenpost

177

 6

A. de Hoek

Henriëtte Talstra

Buitenpost

185

 7

Sjoukje

Aletta en Frouke

Buitenpost

190

 8

P. Vellinga

J. Vellinga

Buitenpost

198

 9

Evelien

Karen en Aalzen

Buitenpost

209

10

Fons v.d. Veen

Syda, Bauke en Jaap

Buitenpost

218

11

E. Weidenaar

A. Bosgraaf

Buitenpost

234

12

Sjikke Havinga

Lydia en Sjikke Kootstra

Buitenpost

237

13

Jan Douma

 

Buitenpost

242

14

Griet Kommerie

Joukje

Buitenpost

242

15

J. de Jong

Frouje Roosma

Buitenpost

245

16

H. Piersma

A. Hummel

Buitenpost

248

17

Sietse v.d. Veen

Gea v.d. Veen

Buitenpost

254

18

Johanna Roorda

Anke, Gretha en Wiebina

Buitenpost

263

19

Albert Veenstra

Petra Veenstra

Buitenpost

269

20

Dick Keizer

De meiden

Buitenpost

273

21

John de Vries

Romke v.d. Wal

Buitenpost

279

22

J. Bremer

J. Wiersma

Buitenpost

280

23

J. Stiksma         Sybrig

Janine, Ria Shâron en Sjoeke

Buitenpost

284

24

Jackeline Bosma

Theunis v.d. Meer

Buitenpost

286

25

W. Reinders

J. Hesselink

Buitenpost

287

26

Ruit v.d. Meulen

Fokje Brouwer

Buitenpost

288

27

Sietske Joustra

Geke, Janke en Pytsje

Buitenpost

289

28

Sita

Alie en Sjoukje

Buitenpost

293

29

Gerard v.d. Wal

Hans v.d. Beek

Buitenpost

293

30

J. Dijkstra

P. Dijkstra en R. Smeding

Buitenpost

295

31

J. Bouius

L. Bouius

Buitenpost

298

32

O.K. Teitsma

Julian en Geke

Buitenpost

301

33

Rinze Fokkema

Klaas-Jan Fokkema

Buitenpost

303

34

J. Terpstra

M. Brander

Buitenpost

311

35

I. Hiemstra

J.S. en A. Schaafsma

Buitenpost

312

36

Wijtze v.d. Meer

Johannes v.d. Meer

Buitenpost

312

37

Sieberen Veenstra

Jelle en Sander

Buitenpost

314

38

P. Dotinga

M.Dotinga

Buitenpost

316

39

R. Paauw

G. Pel

Buitenpost

320

40

Foppe de Vries

Mevr. Nutmaar

Buitenpost

326

41

Johanna Postma

D. Postma en W. Jeeninga

Buitenpost

326

42

G. Pilat

T. Douma, Elena en Bernd

Buitenpost

329

43

Koos Kas

Gerrit Kas

Buitenpost

330

44

Cor Giezen

Lena Giezen

Buitenpost

343

45

Hillie Meelsma

Froukje

Buitenpost

351

46

M. Metzlar

B. Koet

Buitenpost

352

47

P. Olijve

P. Olijve

Buitenpost

353

48

Aukje

Minkelien, Alie en Ingmar

Buitenpost

356

49

R. Bethelehem

S. Bethlehem

Buitenpost

359

50

Sape Bloemhof

Willem Roorda

Buitenpost

360

51

B. Dalstra

D. Dalstra

Buitenpost

364

52

W. Papenburg

M. Bijlsma

Buitenpost

364

53

Cornelis Visser

Ineke

Buitenpost

365

54

Hendrik Tol

Jan Harm Veenstra

Buitenpost

372

55

Jan Dotinga

Jitske en Nynke

Buitenpost

374

56

Jan Willem Bouma

Andries en Sjoerd

Buitenpost

377

57

Sietske de Jong

Dirkje Stapert

Buitenpost

380

58

Rennie Dijkstra

Tiny Wouda

Buitenpost

380

59

Tjitske Renkema

Willie de Haan

Buitenpost

381

60

Hilda de Klein   Sandra

Annie, Jeanet en Anneke

Buitenpost

385

61

Andreas v.d. Veen

Alex Berger

Buitenpost

388

62

Marije Hoof

Linda en Marije

Buitenpost

389

63

Renze Schoutstra

Lilian, Ruben en Anniek

Buitenpost

390

64

Kor Planting

Jonne en Timo

Buitenpost

394

65

G. Buist

Aaltje

Buitenpost

395

66

Daniëlle de Haan

Pietsje en Durk

Buitenpost

395

67

Jeanet Veenstra

Ellen

Buitenpost

400

68

Janny Hoekstra

Pytsje Veenstra

Buitenpost

401

69

H. Kracht

M. van Dijk

Buitenpost

405

70

K. Hayema

Fabian Bosgraaf

Buitenpost

416

71

I. Douma

R. Loonstra en N. Dijkstra

Buitenpost

418

72

R. Boekhout

Douma en v.d. Heide

Buitenpost

422

73

Johanna v.d. Kloet

Cobie en Griet

Buitenpost

428

74

E. Krol

Remco de Vries

Buitenpost

433

75

Baukje Pijnacker

Ineke, Simone en Jantine

Buitenpost

458

76

Hans v.d. Wal

Ricky Miedema

Buitenpost

482

77

Sijt Veenstra

R. Procee / B. Veenstra

Buitenpost

NG

78

Jouk Dantuma

Emmy Dantuma

Buitenpost

NG

79

A. Kuperus

Stuiver, Boonstra en Wierstra

Buitenpost

NG

 

 

 

 

 

 

Puzzelklasse (Buiten Buitenpost)

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

 

1

W. Kuperus

A. Kuperus-Slagter

Grijpskerk

93

2

P.P. Dirksen

King Heidi

Joure

200

3

G. Brinkman

S. Brinkman

Surhuizum

215

4

G. Kootstra

Wiersma / v.d. Meer

Harkema

217

5

Lammert v.d. Steeg

Ingeborg v.d. Steeg

Zuurdijk

219

6

S. Jonker

Mevr. Jonker

Drachten

264

7

K. Kuperus

L.V. Vale

Grijpskerk

270

8

S. Turkstra

A. en N. de Roos

Gerkesklooster

277

9

Aize

Mieke Kooijker

Ureterp

284

10

T. Talstra

D. Bijlsma

Kollum

309

11

L. Schinkel

M. en K. Venema

Kollum

333

12

R. de Poel

Richtje Hilboezen

Kollum

334

13

J. Veurink

Jacqueline Veurink

Winsum

341

14

K. v.d. Land

Bakker en Oosterbaan

Feanwâlden

352

15

M. de Vries

R. Idzinga

Jistrum

364

16

P. Atsma

E. Ensing

Augustinusga

377

17

G. Bakker

J.H. Bakker

Feanwâldsterwal

379

18

Anja v.d. Wal

Mevr. v.d. Wal-Hoekstra

Augustinusga

391

19

J.H. Brinkman

T. Brinkman

Augsbuurt

393

20

W. Sikkema

Willem en Nick

Visvliet

433

21

G. Ravenhout

D. Vredeveldt

Kollum

443

22

G. v.d. Kooi

I. v.d. Kooi / M.Schokker

Feanwâlden

469

23

Annedoeke Kooistra

Erwin / Germen Jelle

Kollum

NG

 

 

 

 

 

 

C-klasse

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

 

1

Bertus v.d. Horst

 

Harderwijk

81

2

G. van Assen

L. Kolkman

Zwolle

82

3

F. v.d. Wagen

R. v.d. Wagen

Moddergat

84

4

W. Hartman

Mw. R. Hartman

Oldeberkoop

101

5

R. Drenth

 

Annen

248