Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Uitslag Feestweekrit

6-9-2013 te Sint Nicolaasga

Uitzetter: Joke Veenstra
Controleur: Wolter de Jong

 

 

 

Puzzelklasse (uit Sint Nicolaasga)

 

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

 

1

H. Kamsma

J. v. Deynen-Kamsma

Sint Nicolaasga

186

2

Edwin Charité

A. Snikkers

Sint Nicolaasga

220

3

B. de Boer

M. Roorda

Sint Nicolaasga

236

4

Th. Knoop

B. Knoop

Sint Nicolaasga

250

5

N. Postma

A. Knoop

Sint Nicolaasga

256

6

S. Steneker

H. Steneker-Faber

Sint Nicolaasga

268

7

Paul Dirksen

Joop Folkertsma

Sint Nicolaasga

270

8

Piet v.d. Werf

Hillie v.d. Werf

Sint Nicolaasga

272

9

Gina Haisma

Sjoukje Piek

Sint Nicolaasga

281

10

Bernhard Kramer

Ellie Kramer-Dijkstra

Sint Nicolaasga

299

11

E. Bekema

J. Douma

Sint Nicolaasga

323

12

M. Postma

N. Boertjens-Postma

Sint Nicolaasga

324

13

H. Steneker

G. Steneker-Nieuwenhuizen

Sint Nicolaasga

351

14

Piet Jouwsma

Roel Bosma

Sint Nicolaasga

351

15

Henny v.d. Eijnde

Willie v.d. Eijnde

Sint Nicolaasga

373

16

Theo de Vries

Tjitske de Jong-Steneker

Sint Nicolaasga

393

17

Albert Jelsma

Jelle Jelsma

Sint Nicolaasga

435

18

Meindert Leenstra

Jessica Mc Gonigle

Sint Nicolaasga

514

 

 

 

 

 

 

 

Puzzelklasse (niet uit Sint Nicolaasga)

 

 

 

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

 

1

Heidi v.d. Meulen

Pieter -Paul Dirksen

Joure

153

2

Jurjen de Jong

Carin, Lutine en Rick

Heerenveen

154

3

Kees Postma

Betty Kelderhuis

Bakhuizen

193

4

Marius Pier Brouwer

Elske Korenstra

Koudum

200

5

J. de Jager

R. T Adema

Idkenhuizen

204

6

Johannes Kelderhuis

Monique Clavel

Oudemirdum

224

7

Rinske Kelderhuis

Jantje Kelderhuis

Workum

266

8

H. Zonderland

B. Zonderland

Tjerkgeast

274

9

D. Leffertstra

J. v.d Weij

Oudega

279

10

Joop Zonderland

Rita, Sjors en Ina

Tjerkgeast

284

11

H. Wind

A.A. Wind-Schaap

Tjerkgeast

291

12

Josiene v.d. Meer

Gelke Talsma en Wietske Korenstra

Warns

296

13

M.W. Verhoef

W. Altorf

Oudehaske

304

14

Gerrit Kelderhuis

Dirkje Kelderhuis

Oudemirdum

320

15

Rudi v.d Weij

Hindrik Jagersma

Elahuizen

322

16

A. M. Laffra

L. van Midlum

Nijemirdum

338

17

Bettie Bouma

Sjoerd Zonderland

Warkum

348

18

Wever Vreeburg

Tjitske Dirksen

Voorburg

356

19

N. Postma

A. Postma

Scharsterbrug

420

20

Liekel van Midlum

Froukje van Midlum

Sloten

446

 

 

 

 

 

 

C-klasse

 

 

 

 

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

 

1

W. Hartman

Mw. R. Hartman

Oldeberkoop

  33

2

S. Paulusma

 

Giekerk

150

3

B. v.d. Horst

 

Harderwijk

155