Wâld

Motor- en Autoclub De Wâlden

Adverteerders

Binnenkort

zaterdag 16 nov 2019
19:01 - uur
puzzelrit te LANGWEER

Uitslag feestrit Kollumerpomp

16-8-2015 te Kollumerpomp

Uitzetters: Mw. E. de Jong
Controleur: W. de Jong

 

 

 

 

Puzzelklasse uit Kollumerpomp

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

1

Dirk Zuidema

Klaske Zuidema

Kollumerpomp

60

1

G.S. Brinkman

S. Brinkman

Kollumerpomp

60

3

B. Holtsema

Lammy Kingma

Kollumerpomp

121

4

E. Keizer

M. van Wieren

Kollumerpomp

150

4

J. Walda

G.A. en S. Walda

Kollumerpomp

150

6

Johanna Bos

Jeanine de Groot

Kollumerpomp

164

7

Korien Boerema

P. Kuiken

Kollumerpomp

180

7

E. Poelstra

S. Pilat

Kollumerpomp

180

9

M. v.d. Veen

H. v.d. Veen

Kollumerpomp

210

9

Wiep Prins

Alie Prins

Kollumerpomp

210

9

M. Zuidema

H. Zuidema

Kollumerpomp

210

12

M. Postma

P. Postma

Kollumerpomp

212

13

Ellen van Wieren

Maaike Postma

Kollumerpomp

221

14

Frans Bos

Sjoerdje Janna Venema

Kollumerpomp

240

15

S. Douma

A. Douma

Kollumerpomp

243

16

Jan Eerting

Jurjen Grasman

Kollumerpomp

251

16

Bert Holtsema

Sjoukje Holtsema

Kollumerpomp

251

18

A.Breedijk

G. Meerstra

Kollumerpomp

258

19

Rianne van Wieren

Esmee Nauta

Kollumerpomp

270

20

W. Kloppenburg

Albin v.d. Meer

Kollumerpomp

271

20

J. Pilat

Christine van Wieren

Kollumerpomp

271

22

Margreet Grasbeen

Esther Grasman

Kollumerpomp

276

23

Keimpe Prins

Janita v.d. Ploeg

Kollumerpomp

302

24

G. van Wieren

Margo Dorrestijn

Kollumerpomp

303

25

Jilt Wiersma

Trijntje Wiersma-Dijkstra

Kollumerpomp

336

26

Henny de Jong

Sikke de Jong

Kollumerpomp

343

27

B. Meetsma

Fokje Meetsma

Kollumerpomp

346

         

 

C-klasse

Pl.

Bestuurder(ster)

Kaartlezer(ster)

Woonplaats

Strp.

1

Wouter Meindertsma

Christiaan Dijck

Kollum

30

2

K. Kuperus

W. Kuperus

Grijpskerk

67

3

T. Zuidersma

H. Meyer

Warfstermolen

90

4

T.J. Weening

H. Weening-Storm

Surhuisterveen

120

5

Roel Kloosterman

Lienke Kloosterman

Ulrum

150

6

Stieneke Nieuwenhuis

Mijanne de Vries

Burum

151

7

Douwe Bijlsma

Arjen Heidbuurt

Kollum

159

8

M. Blom

P. v.d. Veen-de Jong

Buitenpost

160

9

Tsjitsjo Vlieger

Marian Faber

Kollum

180

9

Angela Kloosterman

Jantina Hamstra

Surhuisterveen

180

11

P.F. Kamp

P. Kamp

Roden

192